piątek, 11 maja 2012

Zakwiecanie balkonu

Ogarnął mnie szał. Pelargonie, dalie, bratki i co jeszcze co jeszcze. Więcej więcej i więcej :) Jeszcze goździki i lobelkia. I lawenda. A najlepiej coś jeszcze. Tylko gdzie? mam 1,5 metra na 1,5 plus dzieci czyli darmowe obrywanie i wyrywanie krzaczków.
Dzisiaj zakupiłam dwie pelargonie w intensywnie różowej barwie. Cud! Super się komponują z biskupimi daliami (no może bordo mocne). Po drodze do promotora skoczę po ziemię do Obi. Może coś mi wpadnie w oko. Bratki widzę, że już na wykończeniu bo wiatr porwisty na naszym 9 piętrze więc pewnie za miesiąc je wymienimy na lobelie - te super rosną nawet i u mnie. Ale bratki za to cudownie mi pachną. Oszalałam. Poraz kolejny - co oczywiście świadczy o tym, żem nienawracalna wariatka. Ból jednak wielki bo balkon mini ... ale jak będę miała SWÓJ ogród to JA wam pokażę :)))))
A na razie... piję kawę, pracuję kieckę, szykuję młodego i pędzę na spotkanie z promotorem aby odebrać moje liche wypociny.

1 komentarz:

  1. Aguś, zdjęcia proszę. A tak poza tym to w Neuss chyba byś do końca poszalała. Tu jest tyle rozmaitych kwiatów że oczy bola. Na każdym rogu ulicy stragan z kwiatami. Okna, balkony, ogrody duże imałe toną w kwiatach. Zrobię zdjęcie to sama zobaczysz. Buziaki

    OdpowiedzUsuń

Praca praca praca

Od 1.06 wróciłam do pracy. Etatowej, pełnej normalnej. No prawie :) Pracuję w Hospicjum domowym. Teoretycznie ustawiam sobie jak chcę prac...