poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Nożesz kurde...

Od kilku dni (tygodni) stawy mi tak nawalają, napierdzielają i co tam jeszcze, że zdecydowałam się zasrejstrować na ewentualne prześwietlenie, zabiegi dopóki nie jestem w ciąży :) No i dzwonię dzisiaj... godzina, dwie i łaskawie ktoś wreszcie odebrał - termin - 9.09 no naprawdę - zdążę się lepiej poczuć jak do terminu doczekam.
A boli masakrycznie, biodro, kolana, nadgarstki - wypada wszystko z rąk. Utrzymać Antka na rękach nie potrafię. Kurka wodna! Czterdziestka mnie dopadła czy jak?
No ale mogę sobie pokrzyczeć i ponarzekać. I tyle.
Druga rzecz - pracodawca M. stwierdził, że nie może M. jechac w piątek bo jego kolega nie wrócił!!! bo sobie przedłużył urlop. No żesz kurka - a my kwaterę opłaconą i dupa.
Muszę jeszcze plany zrobić co do wyjazdu. CO i GDZIE zobaczyć. Aby nie zapłacić dużo i trochę dzieciaki i siebie rozerwać :) Mamy poblem z Krakowem :D CO i JAK :))))

A dzisiaj? Leniwy dzień... tylko z wynikami Antka lecę na 14 ale całą brygadą bo Babcia nam na cmentarz się udała. Wyniki Antka oprócz żelaza i hemglobiny nie budzą zastrzeżeń :) ufff... witamina D niechcący nie podawana okazuje się, że nie wywołała strasznych supstoszeń bo .... Antek ma jej w górnej granicy - to znczy wapnia ma. A nie wiem jak z wit D :)

5 komentarzy:

 1. Babcia się udała na cmentarz na chwilę czy na zawsze xD
  Ech kocham te plany "póki jeszcze nie jestem w ciąży"...
  Jak coś to w Krk jedna chałupa stoi wolna od tej sb do następnej, tylko musielibyśmy się ugadać co z kluczami :P A poza tym to mogę pomyśleć i Ci napisać co warto z dziećmi zobaczyć, jak chcesz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chce :) Dzieki za propozycje noclegu :) ale mamy juz rezerwacje w Cegielni... ale te propozycje z dziecmi jestem otwarta

   Usuń
 2. Co powiedział lekarz??
  lecił badania na choroby odkleszczowe??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu ale ja nie dostałam się DO MOJEGO lekarza. Te stawy mnie bolaly juz przed nasza akcja kleszcze... teraz bola mnie po prostu mocniej

   Usuń
 3. Polecam tradycyjnie Wawel, ale nie komnaty itd, ale wystawę wawel zaginiony - super dla dzieciaków: http://www.wawel.krakow.pl/pl/index.php?op=46

  OdpowiedzUsuń

Cisza...

Późny wieczór, żeby nie nazwać noc...Uwielbiam tę ciszę. Słychać tylko szelest gotującej się wody, szum zmywarki i oddechy dzieci i Męża. Ja...