wtorek, 27 listopada 2012

Artystyczny tydzień

u mojego dziecka Najstarszego... w szkole. Dziś Filharmonia, w czwartek apel w szkole (święto szkoły), w piątek no... może nie artystycznie ale atrakcyjnie - Wycieczka na Prom.
Janko przyniósł rolę z Klubu na Mikołajki. Marcysia też na jasełka trenuje (swoje już umie), ponadto jutro ma próbę generalną z zespołu... piosenki, wierszyki nas zalewają :)
A jak następna dwójka pójdzie do Klubu i szkoły?
A ja dostałam fajną bawełnianą koronkę i mam jak wykonczyć rożek. Hm... podoba mi się. Ha :)
Maluch w brzuchu szaleje. Za tydzień wizyta i mam nadzieję, że będzie ok. Choć zastanawiam sie jak prawie 3 kg dziecko może TAK szaleć w brzuchu? Nie może znaleźć miejsca. Raz jest główką w dół, potem znów czuję na górze, potem za chwilę leży poprzecznie. ADHD normalnie :) mam jedynie nadzieję, że nie przełoży się to na zachowannie poza brzuszkiem. I czy ja narzekała na mojego Czwartego, że jakiś za spokojny był na początku? chyba chora wtedy byłam?

1 komentarz:

  1. U nas też artystycznie. F miał pasowanie na przedszkolaka. D ma próby do jasełek a do tego wraz z częścią swojej grupy brała udział w przeglądzie taneczno-wokalnym przedszkoli i za swoją polkę przeszli do finału, który mają w Mikołajki w family park - młoda nigdy tam nie była, jest przeszczęśliwa. Nigdy bym się nie spodziewała, że akurat za taniec dostanie wyróżnienie :-)

    OdpowiedzUsuń

Adwent i takie tam rozważania

TAk szybko biegnie czas, że nawet nie potrafię zliczyć do trzech a już następna sobota lub niedziela. Dużo mniej siedzę przy kompie, na for...